Reisjärven hiihdot 4.12.2010

L Ä H T Ö L I S T A

© Reisjärven Pilke
M10; N10; M12; N12; N14; M14; M16; N16; N18; N20; NYL; N35; N45; M55; M65; M18; M20; MYL; M35; M45;

Miehet 10 vuotta 2 km V

   Lähtö Matka       Nro   Lisenssi Nimi                    Seura

11.01.30 2 km          3   34047880 Teemu Tuura             Haapajärven Kiilat
11.02.00 2 km          4   33143358 Erno Ruuskanen          SiilHS
11.02.30 2 km          5   33605317 Onni Mäntylä            Kinnulan Kimmot
11.03.00 2 km          6   34606373 Valtteri Marjoniemi     Haapajärven Kiilat
11.03.30 2 km          7   33885247 Onni Mäkelä             ToholUrh
11.04.00 2 km          8   33017688 Aatu Kanala             Halsuan Toivo
11.04.30 2 km          9   33885221 Aapo Taipale            Vetelin Urheilijat
11.05.00 2 km         10   34551130 Eetu Koskela            Halsuan Toivo
11.05.30 2 km         11   33736817 Juho Koivisto           Evijärven Urheilijat
11.06.00 2 km         12   40047642 Konsta Männistö         Oulaisten Huima
11.06.30 2 km         13   34578896 Jussi Raappana          Haapajärven Kiilat
11.07.00 2 km         14   33777452 Jaakko Mattila          Himangan Urheilijat
11.07.30 2 km         15   30861536 Saku Siren              Tyrnävän Ahmat
Sarjaluettelo

Naiset 10 vuotta 2 km V

11.09.00 2 km         18   32744198 Susanne Merenlahti      Tyrnävän Ahmat
11.09.30 2 km         19   33880103 Jennina Salmela         Haapajärven Kiilat
11.10.00 2 km         20   33759467 Saara Porthan           SiilHS
11.10.30 2 km         21   32429701 Veera Huntus            KaustPohj-Veik
Sarjaluettelo

Miehet 12 vuotta 2 km V

11.13.00 2 km         24   32467967 Aleksi Hedetniemi       Haapajärven Kiilat
11.13.30 2 km         25   34544765 Miska Poikkimäki        Sievin Sisu
11.14.00 2 km         26   32311534 Arttu Heikkilä          Reisjärven Pilke
11.14.30 2 km         27   32813265 Jani Autio              Kannonkosken Kiho
11.15.00 2 km         28   31826376 Tuure Pesola            Reisjärven Pilke
11.15.30 2 km         29   30861507 Ville Siren             Tyrnävän Ahmat
11.16.00 2 km         30   32313406 Arsi Ruuskanen          SiilHS
11.16.30 2 km         31   32365344 Kristian Hakala         Himangan Urheilijat
11.17.00 2 km         32   31362034 Akseli Mäntylä          Kinnulan Kimmot
11.17.30 2 km         33   32844085 Juuso Mattila           Himangan Urheilijat
11.18.00 2 km         34   33014843 Aleksi Salmela          Haapajärven Kiilat
11.18.30 2 km         35   33017675 Miika Kanala            Halsuan Toivo
11.19.00 2 km         36   33926465 Werneri Pudas           Alavieskan Viri
11.19.30 2 km         37   29693074 Esa-Pekka Mustola       Ylivieskan Kuula
11.20.00 2 km         38   30780989 Eelis Valikainen        Kalajoen Junkkarit
11.20.30 2 km         39   32460294 Ville Tuura             Haapajärven Kiilat
Sarjaluettelo

Naiset 12 vuotta 2 km V

11.22.00 2 km         42   33763961 Anni Huovinen           Kestilän Kisa-Veikot
11.22.30 2 km         43   30577325 Tiia Jokela             Halsuan Toivo
11.23.00 2 km         44   3189084  Rita Kinnunen           Kinnulan Kimmot
11.23.30 2 km         45   31946874 Amanda Suontakanen      Reisjärven Pilke
11.24.00 2 km         46   33883456 Venla Höykinpuro        Muurasjärven Murto
11.24.30 2 km         47   31992307 Ella Parkkila           Reisjärven Pilke
11.25.00 2 km         48   32948020 Tiia Olkkonen           Haapajärven Kiilat
11.25.30 2 km         49   33957706 Alisa Korhonen          Ristijärven Pyry
Sarjaluettelo

Naiset 14 vuotta 2 km V

11.28.00 2 km         67   32950885 Aino Raappana           Haapajärven Kiilat
11.28.30 2 km         68   32003871 Riikka Pihlajamaa       Ylivieskan Kuula
11.29.00 2 km         69   30539596 Elina Rauma             KaustPohj-Veik
11.29.30 2 km         70   29436765 Milla Välkky            Alavieskan Viri
11.30.00 2 km         71   30925977 Julia Koivisto          Evijärven Urheilijat
11.30.30 2 km         72   34583454 Laura Männistö          Oulaisten Huima
11.31.00 2 km         73   32001938 Susanna Pihlajamaa      Ylivieskan Kuula
11.31.30 2 km         74   27419726 Anni Alakoski           Reisjärven Pilke
11.32.00 2 km         75   31222527 Elisa Parkkinen         Pyhäjärven Pohti
11.32.30 2 km         76   34544752 Venla Poikkimäki        Sievin Sisu
11.33.00 2 km         77   29066915 Ella-Maria Himanka      Kalajoen Junkkarit
11.33.30 2 km         78   30866298 Emilia Pulkkinen        Haapajärven Kiilat
Sarjaluettelo

Miehet 14 vuotta 4 km V

11.36.00 4 km         81   32311686 Rasmus Saarenpää        Haapajärven Kiilat
11.36.30 4 km         82   30809569 Ilkka Sysimäki          HuhtHiiht2000
11.37.00 4 km         83   28482147 Roope Haapakangas       Pyhäjärven Pohti
11.37.30 4 km         84   30530294 Joonas Hietala          Lohtajan Veikot
11.38.00 4 km         85   31458977 Elias Valikainen        Kalajoen Junkkarit
11.38.30 4 km         86   31992349 Eemil Parkkila          Reisjärven Pilke
11.39.00 4 km         87   31997357 Henrik Rökman           Pyhäjärven Pohti
11.39.30 4 km         88   31946913 Riku Suontakanen        Reisjärven Pilke
11.40.00 4 km         89   30117109 Juho Salmela            Haapajärven Kiilat
11.40.30 4 km         90   30027396 Saku Jokela             Halsuan Toivo
11.41.00 4 km         91   30050842 Markus Hakala           Himangan Urheilijat
11.41.30 4 km         92   27853887 Janne Autio             Kannonkosken Kiho
11.42.00 4 km         93   32071405 Tomi Sipilä             Alavieskan Viri
Sarjaluettelo

Miehet 16 vuotta 4 km V

11.45.00 4 km         97   27519590 Tuomas Nurkkala         Alavieskan Viri
11.45.30 4 km         98   27429321 Lauri Gummerus          Nivalan Urheilijat
11.46.00 4 km         99   29044461 Aleksi Huntus           KaustPohj-Veik
11.46.30 4 km        100   27524307 Aku Ojala               Kalajoen Junkkarit
11.47.00 4 km        101   29526659 Pauli Mäkelä            ToholUrh
11.47.30 4 km        102   28571605 Henri Kujala            Nivalan Urheilijat
11.48.00 4 km        103   30895434 Juho Siipo              Kalajoen Junkkarit
11.48.30 4 km        104   27469213 Anssi Koirikivi         Haapajärven Kiilat
11.49.00 4 km        105   23317042 Jussi Sorvisto          Ylivieskan Kuula
11.49.30 4 km        106   28497462 Antti Rauma             KaustPohj-Veik
11.50.00 4 km        107   27529137 Harri Parkkinen         Pyhäjärven Pohti
Sarjaluettelo

Naiset 16 vuotta 4 km V

11.51.30 4 km        110   29047714 Sara Löytynoja          Sievin Sisu
11.52.00 4 km        111   26762416 Anna-Kaisa Saari        Ylivieskan Kuula
11.52.30 4 km        112   28904049 Janina Hakkarainen      Kinnulan Kimmot
11.53.00 4 km        113   29067011 Johanna Niskakoski      Reisjärven Pilke
11.53.30 4 km        114   27470464 Roosa-Maaria Leskelä    Haapajärven Kiilat
Sarjaluettelo

Naiset 18 vuotta 4 km V

11.55.00 4 km        117   32743144 Miia Säilynoja          Sievin Sisu
11.55.30 4 km        118   33359618 Jenni Leppänen          ToholUrh
11.56.00 4 km        119   26298210 Elli-Noora Koskela      Kurikan Ryhti
11.56.30 4 km        120   24154068 Assi Alakoski           Reisjärven Pilke
11.57.00 4 km        121   28577599 Marjo Kuosmanen         Pyhäjärven Pohti
11.57.30 4 km        122   30217041 Janica Niskala          ToholUrh
11.58.00 4 km        123   28950352 Hanna Hangasmaa         Ylivieskan Kuula
11.58.30 4 km        124   29004582 Sara Pauna              Sievin Sisu
11.59.00 4 km        125   29605389 Kirsi Pokela            Alavieskan Viri
11.59.30 4 km        126   22576266 Anna Mild               Gamlakarleby IF
Sarjaluettelo

Naiset 20 vuotta 4 km V

12.01.00 4 km        128   26745572 Mari Laitala            Kalajoen Junkkarit
12.01.30 4 km        129   22753885 Linn Nybäck             IF Minken
12.02.00 4 km        130   26784999 Emma Sjölund            IF Brahe
12.02.30 4 km        131   26763923 Henna Rautiainen        Lohtajan Veikot
12.03.00 4 km        132   22310574 Emilia Lassi            Gamlakarleby IF
12.03.30 4 km        133   27135893 Venla Nikula            Kalajoen Junkkarit
12.04.00 4 km        134   27538843 Susanna Parkkinen       Pyhäjärven Pohti
12.04.30 4 km        135   27557976 Emma Storvall           Ik Kronan
12.05.00 4 km        136   27493632 Janita Luttunen         Sieppijärven Sisu
Sarjaluettelo

Naiset 4 km V

12.07.00 4 km        139   27419292 Anni Ala-Mettälä        Tampereen Pyrintö
12.07.30 4 km        140   27222638 Elisa Pelttari          Pellon Ponsi
12.08.00 4 km        141   27074970 Henna Saarelainen       Iisalmen Visa
12.08.30 4 km        142   26288330 Marja Kääriä            YlikNuij
12.09.00 4 km        143   27492691 Marjo Liikanen          Oulun Hiihtoseura
12.09.30 4 km        144   25548071 Jonna Säisä             Vieremän Koitto
Sarjaluettelo

Naiset 35 vuotta 4 km V

12.11.00 4 km        147   33957748 Hanna Korhonen          Ristijärven Pyry
12.11.30 4 km        148   27573251 Terhi Mäki              Iisalmen Visa
Sarjaluettelo

Naiset 45 vuotta 4 km V

12.13.00 4 km        151   27463387 Kaija Korhonen          Sotkamon Jymy
12.13.30 4 km        152   26303752 Sirpa Pääkkönen         Sotkamon Jymy
12.14.00 4 km        153   27509160 Orvokki Mäyrä           Iisalmen Visa
Sarjaluettelo

Miehet 55 vuotta 4 km V

12.15.30 4 km        156   28931452 Martti Tenhunen         Kiuruveden Jänne
12.16.00 4 km        157   27536612 Veijo Peltola           Joutsan Pommi
12.16.30 4 km        158   30918719 Mikko Kinnunen          KaustPohj-Veik
12.17.00 4 km        159   27438040 Teijo Haapaniemi        Reisjärven Pilke
Sarjaluettelo

Miehet 65 vuotta 4 km V

12.18.30 4 km        162   27533385 Aulis Pieksämäki        Pihtiputaan Tuisku
12.19.00 4 km        163   27571761 Erkki Tiikkaja          Kestilän Kisa-Veikot
12.19.30 4 km        164   27480551 Timo Kalliokoski        Sievin Sisu
12.20.00 4 km        165   27455447 Martti Järvelä          Kokkolan Veikot
Sarjaluettelo

Miehet 18 vuotta 6 km V

12.21.30 6 km        167   26135580 Jaakko Halonen          Reisjärven Pilke
12.22.00 6 km        168   25914184 Mika Ahistus            Saloisten Reipas
12.22.30 6 km        169   23698473 Joona Vuoti             Kokkolan Veikot
12.23.00 6 km        170   28917078 Jani Keto               Evijärven Urheilijat
12.23.30 6 km        171   30863644 Janne Uusitalo          Pihtiputaan Tuisku
12.24.00 6 km        172   29349399 Ville Kolehmainen       Simon Kiri
12.24.30 6 km        173   27584363 Santeri Uusitalo        Pellon Ponsi
12.25.00 6 km        174   24110109 Juuso Mäkelä            Alajärven Ankkurit
12.25.30 6 km        175   27352058 Roope Säteri            Viitasaaren Viesti
12.26.00 6 km        176   22396734 Joonatan Liedes         Kokkolan Veikot
12.26.30 6 km        177   29078932 Joonas Aarnio           Himangan Urheilijat
12.27.00 6 km        178   24191843 Matti Keskitalo         Haapajärven Kiilat
12.27.30 6 km        179   26058094 Manu Huntus             KaustPohj-Veik
12.28.00 6 km        180   26508638 Christoffer Lindvall    IF Minken
12.28.30 6 km        181   24237011 Hugo Karlström          SK Åsen
12.29.00 6 km        182   24887717 Peetu Mattola           HaapUrh
12.29.30 6 km        183   24162416 Janne Juusola           Kalajoen Junkkarit
12.30.00 6 km        184   24133856 Tatu Lehtosaari         Pyhäjärven Pohti
Sarjaluettelo

Miehet 20 vuotta 10 km V

12.31.00 10 km       187   26147879 Timo Hakala             ToholUrh
12.31.30 10 km       188   34418930 Robert Slotins          OunasvHS
12.32.00 10 km       189   21410598 Robin Eriksson          IF Minken
12.32.30 10 km       190   27510104 Joona Männistö          Oulaisten Huima
12.33.00 10 km       191   31003652 Markus Niemelä          Raution Kisailijat
12.33.30 10 km       192   23481871 Samuli Tuikkanen        Ykspihlajan Reima
12.34.00 10 km       193   23546347 Risto Uusivirta         Haapajärven Kiilat
12.34.30 10 km       194   26389446 Miikka Kinnunen         Kinnulan Kimmot
12.35.00 10 km       195   29044827 Ari Pahkala             Himangan Urheilijat
12.35.30 10 km       196   21422162 Rami Etelämäki          ToholUrh
Sarjaluettelo

Miehet 10 km V

12.39.00 10 km       199   26453123 Sami Kokkonen           Reisjärven Pilke
12.39.30 10 km       200   26401764 Staffan Julin           IF Minken
12.40.00 10 km       201   27018059 Juho Nikula             Kalajoen Junkkarit
12.40.30 10 km       202   26951913 Teemu Salminen          AavasUrh
12.41.00 10 km       203   27577901 Mikko Tuomaala          Oulaisten Huima
12.41.30 10 km       204   27558221 Jonas Skog              IK Kronan
12.42.00 10 km       205   24636926 Tero Kähtävä            Kalajoen Junkkarit
12.42.30 10 km       206   22041351 Mikkel Knif             IK Kronan
12.43.00 10 km       207   22377656 Ari Lepistö             Reisjärven Pilke
12.43.30 10 km       208   27236132 Antti Raatikainen       Maaningan Mahti
12.44.00 10 km       209   25904178 Johan Ahlvik            IK Falken
12.44.30 10 km       210   22753937 Tobias Nybäck           IF Minken
12.45.00 10 km       211   27537284 Eerik Puranen           Kivijärven Kivekkäät
12.45.30 10 km       212   27556456 Patrik Skog             IK Kronan
12.46.00 10 km       213   27598553 Sören Östman            IK Falken
12.46.30 10 km       214   27353277 Viljam Knif             IK Kronan
12.47.00 10 km       215   27558962 Juho Sihvola            Tampereen Pyrintö
12.47.30 10 km       216   23386549 Kuisma Taipale          Vetelin Urheilijat
12.48.00 10 km       217   21990953 Toni Ketelä             Vaasan Hiihtäjät
12.48.30 10 km       218   25568051 Johnny Sjölind          IK Kronan
12.49.00 10 km       219   26265418 Jouni Komu              Pyhäjärven Pohti
12.49.30 10 km       220   27471308 Teemu Kattilakoski      Alavieskan Viri
12.50.00 10 km       221   21507825 Juho Halonen            Reisjärven Pilke
12.50.30 10 km       222   27564901 Tero Similä             Ylivieskan Kuula
Sarjaluettelo

Miehet 35 vuotta 10 km V

12.52.00 10 km       225   30814305 Anssi Laitinen          Pyhäjärven Pohti
12.52.30 10 km       226   27436686 Tommy Haglund           IK Falken
Sarjaluettelo

Miehet 45 vuotta 10 km V

12.54.00 10 km       229   27505119 Jari Mäkelä             ToholUrh
12.54.30 10 km       230   27468023 Kari Kinnunen           Kinnulan Kimmot
Sarjaluettelo